jesteś tu
Główna > RECENZJE > ALBUM > Niall Horan – Flicker

ALBUM > Niall Horan – Flicker

Trwa rywalizacja chłopaków z One Direction kto odniesie największy sukces w swojej all solowej karierze. Oto kolejna odsłona tej rywalizacji: Niall Horan – Flicker .

 

Niall Horan jest trzecim artystą z formacji One Direction (po Zaynie i Harrym Stylesie), którego debiutancki solowy album „Flicker”  trafił na #1 listy przebojów Billboardu (USA). Wcześniej  zrobili to tylko The Beatles. Płyta w sumie trafiła na listy sprzedaży w ponad 60 krajach. Niall promował płytę w wielu programach TV.

Z tego krążka ukazały się single: „This Town (450 mln streamów) / Slow Hands (820 mln. streamów) / Too Much  To Ask”. Album promuje również  dokument zatyt. “On The Record: Flicker”. Specjalnym gościem na jego trasie koncertowej jest Julia Michaels. Pracę nad swoim pop-folkowym albumem Niall rozpoczął w czerwcu 2016 roku.

Pracowałem z różnymi twórcami, których poznawałem na przestrzeni lat i teraz postanowiłem ich poprosić o współpracę” … „Inspirację czerpałem z klasycznych rockowych brzmień m.innymi Fleetwood Mac czy The Eagles”  –  powiedział Horan.

NMExpress stwierdził po wydaniu albumu, że jest „pociągająco prosty i bezpośredni, a artysta jest osobą dobrze rokującą”. Natomiast  portal AllMusic stwierdza, że

Horan zrobił pierwszy krok w muzyczna dojrzałość, odnajdując w piosenkach swój własny głos”.

Niezależnie od  tego, to sukces  irlandzkiego muzyka i wokalisty.

 

Posłuchaj albumu

 

Bogdan Fabiański
Bogdan Fabiański
Autor najstarszej ciągle działającej listy dance w Polsce. Aktualnie pracuje w Radio dla Ciebie 101 FM Warszawa. Prowadzi tam wspólnie z Pawłem Bobrowskim kultowy program NOC DJ'ÓW oraz w ciągu tygodnia autorskie programy.

Podobne artykuły

na górze