Oto nasza selekcja z premier muzyki House. Staramy się tu przedstawiać producentów mniej znanych, którzy mają coś ciekawego do zaoferowania na parkiet.
Czasem remiks brzmi ciekawiej niż wersja “original mix”. Tak jest w przypadku utworu “I’m a believer”. Zresztą oceńcie sami.
Legendarna formacja z USA Inner City , pod kierownictwem Kevina Saundersona, działa od 1989 roku! Nic wiec dziwnego, ze w jej produkcjach znajdziesz echa oldschool.
Najnowszy utwór to “I’m your believer” [Armada Music] to jak zwykle jakość. Ciekawy soulfulowy wokal, ale przede wszystkim wrażenie robi “Low Steppa remix”. Dynamika, świetny kolaż dźwięków i loopa znanego nam z czasów muzyki “klubb” – to wszystko brzmi “perfect”.
Low Steppa to Will Bailey – producent z Birningham, w Wlk.Brytanii.
Warto jest czasem posłuchać każdego utworu, bo można trafić na ciekawego, nieznanego artystę. Tak jest z utworem “All I wanna” [Gemstone Records] ma prostą dance’ową linię melodyczną, fajny wokal i kilka fajnych muzycznych “smaczków”.
RSCL to Franklin van Beek – producent z Holandii, który dał już o sobie znać przy współpracy z Mr. Belt & Wezol. Will K to postać nam nieznana, gdzie, chyba , z Australii.
“Up and away” [Sirup Music] to także bardzo skoczny vocal piano house, ale z elementami brzmień z lat 80-tych.
Kevin Palacios pojawia się u nas pierwszy raz. To producent z Wlk.Brytanii.
“1000 miles” [Soave Records] to kawałek bardzo prosty i żywiołowy, ale przez to może łatwiej dotrzeć do odbiorcy. Dużym plusem jest jego fajnie wykręcony motyw główny.
Holenderski producent Marco Nobel – nie bez przesady – uznawany jest za jeden z talentów holenderskiej sceny EDM. Ostatnio fajnie odświeżył “SOS” (ABBA). TYm razem do współpracy zaprosił Bułgara – to Alek Sandar, ale też rapera Young Thug.
Jeśli szukacie czegoś wesołego muzycznie to posłuchajcie tego.
“Sublime” [Spinnin Records / Spinnin Deep] to energetyczny house z niebanalnym latynoskim zacięciem. Tych producentów z Holandii znacie, bo opisywaliśmy ich nie raz. To Thomas Newson i Voost.
Ten drugi bardzo dobrze jest u nas przyjmowany dzięki remiksom takich klasyków jak “Somebody To Love” czy “Music sounds better with you”.

![NEW MUSIC FRIDAY 2026 [34] 🥇 odświeżenia ciągle NAJ hey baby, braaheim](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2026/08/24203640/640-480-1-238x178.jpg)
![NEW MUSIC FRIDAY 2026 [33] 🌞 Przeciętny wakacyjny tydzień z kilkoma “perełkami” creep, madom & tropical tide](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2026/08/17191805/creep-madom-tropicam-tide-238x178.jpg)
![NEW MUSIC FRIDAY 2026 [31/32] 🔥 Wygrywają faworyci Swedish House Mafia, Lykke Li, Happiness Is So Sad](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2026/08/10193712/Swedish-House-Mafia-Lykke-Li-Happiness-Is-So-Sad-238x178.jpg)
![NEW MUSIC FRIDAY 2026 [30] 👈”stare na nowo” ciągle budzi największe zainteresowanie Perfect Pitch x Rocco x L'exais - Dancing On Fire](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/27194639/Perfect-Pitch-x-Rocco-x-Lexais-Dancing-On-Fire-238x178.jpg)
![NEW MUSIC FRIDAY 2026 [29] 🥇Wygrywa klubowy klasyk!Rekordowy tydzień zagranicznych premier Southside Spinners - Luvstruck (Ewan McVicar & Dart Remix)](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/20200652/Southside-Spinners-Luvstruck-Ewan-McVicar-Dart-Remix-238x178.jpg)
![NMF POLSKA 2026[34] 🥇 Sporo niezłych tanecznych “rzeczy”. Bryska - Szklane oczy](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2026/08/24205653/Bryska-Szklane-oczy-100x75.jpg)
![NEW MUSIC FRIDAY 2026 [34] 🥇 odświeżenia ciągle NAJ hey baby, braaheim](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2026/08/24203640/640-480-1-100x75.jpg)




