Kungs w Polsce 💥 W klubie i TV 27 listopada 2021!

Kungs w Polsce
Kungs (fot. Universal Music)

Kungs w Polsce. Brzmi to trochę niewiarygodnie, ale to prawda. W dobie pandemii widzowie TV i fani muzyki klubowej będą mieli okazję go zobaczyć.  Oto szczegóły.

 

Takich sytuacji w tym roku mieliśmy jak na lekarstwo! Wiadomo pandemia. Kungs w Polsce pojawi się już teraz 27 listopada w warszawskim klubie “Syreni Śpiew”, ale też w naszej telewizji. Będzie więc okazja dla każdego zobaczyć tego sympatycznego producenta z Francji. Mieliście okazję poznać go na naszych łamach, bo robiliśmy z nim wywiad.

Valentin, bo tak ma na imię, jest obecnie niewątpliwie na fali. Tylko na naszej Polish Dance Chart ma obecnie trzy tytuły. “Never Going Home” (obecnie #2), “Lipstick” (#13) i jeszcze “Regarde moi” (#85).

 

To nie jedynie wielkie hity tego producenta. Pamiętacie chyba jeszcze fenomenalny  „ This Girl ”? To właśnie te stare i nowe hity usłyszycie na imprezie już w sobotę w klubie “Syreni Śpiew“, działającym w warszawskim Koneserze!

Co zagra?

Jeśli chodzi o występ klubowy to Kungs w Polsce zaprezentuje na pewno w swoim secie ciekawe spectrum, bo pamietajmy,że to kreatywny producent. Już samo „This Girl” jest przykładem fenomenalnego samplingu. Oczywiście zagra też nie swój repertuar, ale należy spodziewać się ciekawej playlisty. Na pewno zagra disco i electro house. To pewne.

Pod pseudonimem Kungs ukrywa się 24-letni Valentin Brunel, muzyk pochodzący z Francji. Największy dotychczasowy hit Kungsa, „ This Girl ”, był numerem 1 w ponad 45 krajach i do tej pory zgromadził ponad 3 miliardy streamów. Z kolei „Never Going Home” stał się największym, klubowym przebojem tego lata.

Ale to nie wszystko. 27 listopada Kungs będzie także gwiazdą specjalną sobotniego odcinka programu „The Voice of Poland” na żywo. Tu, każdy będzie miał okazje go zobaczyć. Tu ciekawostka, bo raz juz był w tym programie , pięć lat temu.