lambada lambada Dave Mak & Shemenzo feat. Phany & Chempy alexie divello

Melodia “Lambady” zawsze będzie kojarzyć nam się z wakacjami ☀☀ i być może dlatego właśnie teraz ponownie wraca. Tym razem są to wersje oparte na stylistyce house. Czy słusznie? Możecie to ocenić sami. Oto dwie wersje: Dave Mak & Shemenzo feat. Phany & Chempy i Alexie Divello & Milena.

 

 

“Lambadahttps://djpromotion.com.pl/djraport/mojito-nikita-ft-gabdez-niczym-lambada-i-bailando-oto-cos-specjalnego-na-lato/”, podobnie jak “Macarena“, to absolutny top latynoskiej muzyki – tak zwany pewniak, czyli utwór, który sprawdza się prawie na każdej imprezie. I nie tylko na weselu. Od teraz nawet i w klubie. Poznajcie dwie nowe wersje.

 

Pierwsza z wersji wydaje się bardziej zwariowana, ale też z nowym pomysłem. Nazywa się “Llorando Se Fue (Lambada)”, bo wykorzystuje tylko sampla, którego z łatwością rozpoznacie.

Całość stworzyła ekipa w składzie: Dave Mak & Shemenzo feat. Phany & Chempy. Ten pierwszy to producent z Meksyku Jorge David Ochoa Llerenas. I to tyle co wiemy o nich.

Wersja pojawiła się w lutym 2022 roku. Teraz pojawił się “Crusy club remix”. Całość zrobiona w tech-house’owym brzmieniu.

 

Druga wersja to po prostu cover dlatego nazywa się po prostu “Lambada”. Tak dokładnie można go nazwać remix cover. Producent oparł linię melodyczną na grającym basie.

Alexie Divello to Sebastian Zelle. Udało nam się ustalić, że to wokalista pochodzący ze Szwecji, który 20 lat temu zyskał popularność dzięki programowi “”Popstars””. Teraz chyba został producentem. I tylko tyle o nim wiemy. Wokalnie wspiera go, również nam nieznana, Milena.

Zatem, która wersja jest lepsza ? A może jednak oryginał? Oceńcie sami.

To singel francuskiego zespołu Kaoma wydany w 1989 roku.