Digital DJ legitrymacja 2019

Oto nowy wzór legitymacji wydawanej przez DJ Promotion od tygodnia. Dotyczy użytkowników korzystających z DJ Licencja dla serwisu Digital DJ. W komplecie znajduje się jeszcze twarde transparentne etui wysokiej jakości oraz dedykowana smycz.

 

 

 

 

 

 

 

Legitymacja DJ Promotion – to już jest czwarty rodzaj zależny od statusu (DJ Licencja) wystawianej przez DJ Promotion, ale pierwszy dedykowany tylko do serwisu cyfrowego czyli www.digitaldj.pl. Do tej pory niezależnie od tego jaki serwis użytkownik wykorzystywał (płytowy lub cyfrowy) była to jedna z trzech kart o trzech różnych kolorach: niebieska (status normalny), zielona (status adept) i złota (status VIP).

 

Digital DJ legitrymacja 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

Obecnie dotychczasowa legitymacja DJ Promotion o kolorze niebieskim będzie przydzielana tylko użytkownikom serwisu płytowego czyli CD Pool, zaś user serwisu digital otrzyma ten nowy wzór (z aktualnym logo), widoczny niżej na foto. Dotyczy to statusu normalnego. Użytkownicy Adept i VIP na razie otrzymają odpowiednio zieloną lub złotą.

Nowy wzór wysyłany jest już od tygodnia czasu i będzie wymieniany sukcesywnie w przypadku każdego kolejnego odnowienia okresu subskrypcji.

Niedawno wprowadzono nowy wzór kolorystyczny smyczy, o czy już informowaliśmy.