lost frequencies w polsce

Całkiem niedawno w naszym kraju gościł Kungs, a dziś dowiadujemy się o planowanej wizycie innego topowego producenta. To Lost Frequencies.

 

A swoją drogą to obaj producenci dość dobrze się znają, bo Kungs zremiksował „Where are You know”, a LF „Never going Home”. Lost Frequencies w Polsce pojawi się dwa razy. Będzie to fragment większej trasy tego producenta. Poznajcie szczegóły.

 

Nie będzie to jednak zaraz, bo Lost Frequencies w Polsce pojawi się w grudniu. Wynika to z kalendarza zaplanowanej światowej trasy. Nie będzie to tylko Europa.

Jego debiutancka trasa koncertowa w 2019 roku odniosła ogromny sukces, bo było to jeszcze przed pandemią. Felix De Laet połączył tam wokale na żywo, instrumentację i całkowicie oryginalną kreację, aby wyprzedać koncerty na całym świecie.

Eventy po kolei

Rozpoczyna się 6 października czteroma występami w Kalifornii, podczas których Lost Frequencies i jego zespół pojawią się w „The Regency Ballroom” i „San Diego’s Music Box”.

Screenshot lost frequencies w polsce Dalej nastąpi podwójna dawka występów na żywo w „The Fonda Theatre” w Lost Angeles, „Stereo Live” w Houston i „Dallas” w Teksasie.

Dalej ekipa pojedzie do „Echostage” w Waszyngtonie i kultowego „Terminalu 5” w Nowym Jorku. Następnie do Kanady, do „Danforth Music Hall” w Toronto i „New City Gas” w Montrealu. Ten odcinek trasy zamkną 29 października.

Potem przyjdzie kolej na Europę, gdy trasa na żywo pójdzie zygzakiem po całym kontynencie na 13 koncertach!  2 listopada w Lyonie, we Francji, a następnie koncert w legendarnej paryskiej „Olimpii„.

Potem Belgia, czyli jego ojczyzna. W bliskim jego sercu miastu, w jego rodzinnej Brukseli i miejscu, które olśniewało, gdy grał tutaj ostatni raz w 2019 roku.

Dalej Holandia, do amsterdamskiego „Afas Live” (11 listopada). Potem znów Belgia, bo pojawi się w gigantycznej „Lotto Arena” w Antwerpii. Teraz czas na Niemcy. W Berlinie, Monachium, Hamburgu, Kolonii by potem pojawić się we włoskim Mediolanie. I wreszcie do Londynu gdzie zagra show w „O2 Forum Kentish Town”.

I wreszcie nasz kraj. Lost Frequencies w Polsce ma dwa terminy. 1 grudnia, w Warszawie, w klubie „Stodoła”, a dzień później w Krakowie, w klubie „Studio”.