Andra, Vijay & Sofia, Toby Rose, Blasterjaxx & Henri PFR🔥tanecznie z klimatem

andra somewhere spinnin

Tanecznie , ale z lajtowym klimatem – takie kawałki też potrafią się dobrze sprzedać na parkiecie. Oczywiście nie na każdym. W takich utworach coraz częściej słychać “ram tam tam…” i temu podobne. 🙂🙂 Oto cztery przykłady premier: Vijay & Sofia, Andra with Syn Cole, Toby Rose & TWOPILOTS i Blasterjaxx x Henri PFR x Jay Mason.

 

 

Trudno wybrać, który z tych utworów jest najfajniejszy, ale łączy ich nie tylko jedna wspólna cecha, na przykład “ciepły” muzyczny aranż. Posłuchajcie choćby zupełnie nieznanej Andra, albo latynoskiego brzmienia Vijay & Sofia.

 

Bardzo fajny , lekko jazzujący kawałek, który dotarł do nas z Włoch. “La Cancion” [Ego Music] ma wokal po latynosku, kołyszący rytm i świetne wytwożony klimat deep house. Vijay & Sofia to duet z Belgii.

 

Uch, jakie “ciepłe” i klimatyczne jest “Somewhere” [Spinnin] . To zasługa sympatycznego wokalu i lajtowego beatu deep house. To nieznana nam wokalistka Andrah i bardzo dobrze znany estoński producent Syn Cole aka Rene Pais.

 

“Cool Kids” [Soave] to inny rodzaj tanecznego klimatu. Mamy tu lekko funkujący (w tle) rytm i bardzo lajtowy deep house.  Toby Rose znany nam jest z kliku nagrań, np. z ciekawej przeróbki “Ready Or Not”, a TWOPILOTS tworzą znani już Junior Caldera i Ken Roll (The Nycer).

 

Blasterjaxx i takie klimaty?! 🙂🙂 “Biznes is biznes” – nic innego. Znów mamy lekkie deep house’owe brzmienie w “Summer jams” [Spinnin/Warner] , za które odpowiada zapewne znany nam Henri PFR, ale w tle słyszymy EDM‘owy element. To zapewne robota Thoma Jongkinda i Idira Makhlafa aka Blasterjaxx.

Przypomnijmy Henri PFR to Henri Peiffer z Belgii, który juz pokazał kilka razy, że robi bardzo udane klimatyczne kawałki.

Jay Mason to wokalista znany z utworów Dynoro, KSHMR, Fedde Le Grand czy Tungevaag.