PS1 life goes on

PS1 to producent już bardzo popularny na świecie, u nas jeszcze mało znany. Dlatego zwracamy uwagę na jego nowy singiel „Life goes on”, który zawiera solidną paczkę dobrej muzyki klubowej z remiksami wielu znanych wam producentów.

 

Ktoś może powiedzieć, że „to już znamy”. Wszak to brzmienie Sigala. To UK House. Może i tak, ale za „Life goes on” kryje się wysokiej klasy robota producencka PS1 i jego kolegów, m.in. Yves V czy rozchwytywanego obecnie DJ’a Majestic.

Słyszymy brzmienie UK House, a PS1 pochodzi z USA. W obecnych czasach muzyka, jak widać, nie zna granic.

O PS1

Z ponad 15-letnim doświadczeniem w klubach nocnych i graniem do 150 koncertów rocznie, jego etyka pracy w ruchu nie wykazuje oznak spowolnienia.

PS1 ma rezydencje w Nowym Jorku w Tao, Marquee i Lavo, a także w Las Vegas w Hakkasan, z przystankami w każdym większym mieście pomiędzy. Jego styl przewracania piosenek w nieoczekiwany sposób przyciągnął uwagę celebrytów z listy, wpływowych osób, a także uznanych na całym świecie marek, takich jak Facebook, magazyn maksim, radio Pandora.

PS1 udowodnił, że jest jednym z najbardziej rozchwytywanych DJ-ów w otwartym formacie w Stanach Zjednoczonych. Jego inspiracje twórczo czerpie z popkultury i filmu, aby stworzyć wciągające doświadczenie. PS1 ma szeroki zasięg, docierając do jeszcze szerszego grona odbiorców i pojawia się w takich publikacjach, jak New York Times, US Weekly, Page Six i Nylon.

Działa już od dość dawna. Jego podcast radio „quantized radio PS1” został wydany w 2009 roku, łącząc wysoką energię muzyki elektronicznej w zabawne, nostalgiczne hymny imprezowe. Jego unikalny sposób tworzenia muzyki i konsekwentne oddanie jeszcze bardziej zdefiniowały go jako artystę. Od rozpoczęcia kariery jako nastolatek w najlepszych klubach nocnych Nowego Jorku po dzielenie sceny z najlepszymi DJ-ami Davidem Guettą i Tiesto. I tak konsekwentnie robi swoje.

 

Alex Hosking

to wokalistka z Australii, która powinna być już znana fanów House Music. Pojawiała się w utworach Bart B More, Tom ferry czy Jake Tarry. Wcześniej także z PS1 w „Fake Friends”, który został odsłuchany w serwisach streamingowych ponad 50 milionów razy!!

 

LIFE GOES ON wersje

  • Original Mix
  • Yves V Extended Remix
  • Xoro Extended Remix
  • VIP Remix
  • Majestic Remix
  • Kingdom 93 Remix
  • KC Lights Remix
  • Oliver Nelson Remix