melonolove neon

Melonove – ta nazwa na razie niewiele Wam powie. Po prostu posłuchajcie utworu “Neon”. Od razu zorientujecie się w czym rzecz.

 

 

Ani Disco Polo, ani Polski Dance, ani typowy Pop. “Neon” to prosta piosenka, która ma w sobie to “co”. Nagrał ją debiutujący duet Melonove, choć przynajmniej jedna osoba z tej dwójki nie jest debiutantem.

 

 

Melonove (czyt. melonowe) to nowy na polskiej scenie muzycznej zespół, który tworzą Dominika Łuczyńska (wokalistka, autorka tekstów) oraz Krzysztof Milewski (producent muzyczny, kompozytor). O Dominice – wiemy niewiele, ale Krzysztof to człowiek, który siedzi w branży już dobre kilka lat. Imał się już praktycznie wszystkich tanecznych styli. Było nawet Disco Polo.

melonolove
Melonolove (fot.Facebook)

W swoim debiucie duet Melonove – jak mówi – postawił na ?Neon? czyli wiosenny kawałek będący żartobliwym wyznaniem uczuć dziewczyny do niezdecydowanego chłopaka.

Duet prezentuje się w klimatach muzyki pop, cechuje się lekkim brzmieniem z nutką retro. Znakiem rozpoznawczym jest natomiast lekki wokal, wiarygodne teksty i kompozycje, które stawiają na melodie…. piosenki są odzwierciedleniem ich osobistej, codziennej aury, filozofii życia i miłości do muzyki. …

Jak doszło do nawiązania współpracy i powstania zespołu? Pomysł na projekt powstał zupełnie przypadkowo ? poznaliśmy się na Facebooku i postanowiliśmy współpracować. Mamy mnóstwo pomysłów, pracujemy także nad nowymi utworami, które będą ukazywać się w kolejnych miesiącach?.

Utwór został wydany przez ID Records, która stawia na debiutantów i zaprasza do współpracy właśnie takich młodych ludzi.