Sadness No Hopes Sway Gray & Amfree Remix

Zwykle recenzujemy na naszych łamach oryginalne wersje utworów. Tym razem zrobimy wyjątek z powodu remiksu. Mowa o nieznanym o nas producencie nazywającym się No Hopes i utworze “Sadness”. Zremiksowali znani już dość dobrze Sway Gray i Amfree.

 

Już nam znani, bo Sway Gray współtworzył popularny i u nas niemiecki hit “Wir Sind Nicht Allein” (pisaliśmy o nim). Zaś Amfree pokazał nam się najpierw zwe współpracy z Lizot, a ostatnio zrobił świetny re-make “Passion”. Panowie tym razem zremiksowali coś całkiem nowego, bo oryginał “Sadness” pojawiał się pół roku temu. Ale czy czegoś wam to nie przypomina ?

 

No jasne, to brzmienie stylizowane na to znane nam z hitu “Friendships”. Nam to jednak nie przeszkadza, bo to pierwsza taka stylizacja, w dodatku przyzwoicie wykonana.

O nich

No Hopes to DJ i producent Aleksandr Gorbatyuk.

Amfree (Jens Fröhlich) jest jednym z najbardziej utytułowanych DJ-ów i producentów ostatnich lat i ma ponad 800 000 słuchaczy miesięcznie na Spotify. Jednym z jego największych hitów jest ponowne wydanie ?Boom Boom Boom? wraz z Lizot i Ampris. Wygenerował już ponad 28 milionów strumieni.

Sway Gray w 2020 roku odniósł wielki sukces dzięki oficjalnej reedycji ?Wir sind nicht allein (Allein Allein)?, razem z Frey i Felix Räuber.

 

I na koniec , jako ciekawostkę, przedstawiamy oryginał “Sadness”.