broken, gromee, Olivia Addams

Po udanej współpracy z Inną Andrzejowi zapewne spodobały się dziewczyny z Rumunii, oczywiście mowa o tych śpiewających. W „Broken”  towarzyszy mu Olivia Addams.

 

Gromee pracuje bardzo intensywnie i jak podsumujemy, wychodzi na to, że może pochwalić się 10 singlami o statusie platyny, na Spotify zostały odtworzone ponad 94 miliony razy. Z kolei streamy klipów na YT przekroczyły ostatnio 160 milionów wyświetleń. Nie bez znaczenia jest jego udział jako juror w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Oto jego najnowszy utwór pt. „Broken”

 

W „Broken” Gromee, jako producent, nieco bardziej odchodzi od stylistyki Slap House niż miało to miejsce w „Cool me down„. Ten nowy kawałek ma wyeksponowany bass co powoduje, że nie mamy słodkiego utworu, bo taki jest wokal Olivii Addams. Ten kontrast bardzo dobrze wpływa na całość.

Oboje mówią o wspólnym utworze tak:

Gromee:

  • Kocham muzykę, oraz pracę z ludźmi którzy traktują ją jak pasję, i najlepszą formę do wyrażania siebie. Olivia Addams niewątpliwe, należy właśnie do tej nielicznej grupy osób. Gdy po raz pierwszy usłyszałem jej głos, wiedziałem, że muszę zrobić z nią utwór. Jakiś czas temu, spotkaliśmy się w Polsce po raz pierwszy,  i wspólnie doszliśmy wniosku, że musimy razem coś stworzyć. Później wszystko potoczyło się w ekspresowym tempie. Utwór nagraliśmy zdalnie- Olivia w Rumunii, ja w Polsce. Na szczęście w końcowej fazie tworzenia „Broken” nasze drogi się skrzyżowały i spotkaliśmy się w Rumunii na planie teledysku. To był wspaniały czas i obiecałem rumuńskiej ekipie, że wkrótce tam wrócę.

Olivia:

  • „Broken” to piosenka o nadziei i miłości (dokładnie w tej kolejności 😉! Chodzi o miłość między dwojgiem ludzi, której los nigdy nie sprzyjał. Mimo to, w głębi serca wiedzieli, że ich więź jest na tyle  silna, że warto o nią walczyć. Współpracę z Gromeem wspominam super! Gromee jest niezwykle życzliwym i profesjonalnym artystą. Jestem bardzo wdzięczna i nie mogę uwierzyć w to, co wspólnie stworzyliśmy. Świetnie bawiliśmy na planie teledysku. Jestem absolutnie zachwycona efektem końcowym i  mam nadzieje, że Wy też będziecie!