STARE NA NOWO Stachursky vs Dżem, Sergio Mauri vs Junior Jack, Jestofunk

Promo Stachursky Sergio Mauri

Dziś mała dawka “starego na nowe” i do tego dość nietypowa. Bo mamy polski cover, sampel klubowego klasyka i remiks popularnego kawałka house z lat 90-tych. Stachursky vs Dżem, Sergio Mauri vs Junior Jack, Jestofunk i Ce Ce Rogers > promo już w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

 

Jacek nie pierwszy raz “bierze byka za rogi” i wykorzystuje sprawdzony utwór innego artysty. Oto cover zespołu Dżem „Kim Jestem – Jestem Sobie” w wykonaniu Stachursky. Jest on kontynuacją złotych i platynowych wydawnictw „Wspaniałe Polskie Przeboje” oraz zapowiada trzecią cześć tej przebojowej serii, która ukaże się w 2020 roku. Wcześniejsze single z tych płyt takie jak „Jedwab”, „Za Każdy Dzień, Za Każdy Szept”, czy „Kocham Cię Kochanie Moje” okazały się wielkimi hitami.

Ale to nie wszystko. Jacek nie zwalnia tempa i już 14 lutego podrzuci COŚ kolejnego premierowego, ale tym razem tanecznego o intrygującym tytule „Zimna Lufa”. Tylko kto powiedział, że ten cover nie jest taneczny?! Przecież oparty jest na rytmie reggae, a więc jest jak najbardziej pod nóżkę. Tyle, że on “pachnie latem”.

Warto dodać, że w 2019 roku Jacek Stachursky obchodzi 25-lecie działalności artystycznej.

 


Sergio Mauri wykorzystał fragment utworu “E Samba” spopularyzowany przez Junior Jack. Całość w klimacie future bass house, który nie bardzo nam się podoba w takim zestawieniu. Jest jednak karnawał to spróbujcie to domiksować do “Samba de Janeiro”.

 


https://www.youtube.com/watch?v=Ia8pa8abzgg

Klasyk z 1995 roku Jestofunk i znakomitego wokalisty Ce Ce Rogers powraca w kolejnej już odsłonie. Tym razem remiksuje Federico Scavo. O ile wokal jest ciągle znakomity, to po tym włoskim producencie oczekiwaliśmy czegoś bardziej kreatywnego niż średnio brzmiący tech house.