House Promo Chassio simon fava mia Yvvan back

Przybywa coraz więcej dobrej muzy House dlatego postanowiliśmy podzielić nasz dział przedstawiający najciekawsze premiery tygodnia na dwie części. W tej znajdziecie znanych , a – w oddzielnym artykule – mało lub w ogóle nieznanych artystów. Bingo Players & Disco Fries ft. Viiq, Simon Fava & Yvvan Back, Afrojack & DLMT ft. Brandyn Burnette i Mike Candys.

 

Simon Fava z Niemiec i Yvvan Back z Włoch kolejny raz serwują nam latynoski klimat. Poprzednio były to między innymi „”Bailar” i klasyk „Sway (Mucho Mambo), „Magalenha” czy „The Latin Anthem”, ale było ich jeszcze więcej.  Zobaczcie ten najnowszy „Mia”.

Teraz w rytmie brazylijskiej samby i energetycznego House, utwór pt.”Mia”.  Takie utwory na jesień – świetna sprawa!

 


Dwie ekipy Bingo Players czyli Maarten Hoogstraten i  Disco Fries (Daniel Boselovic, Nicholas Ditri)  w przyjemnej produkcji Disco House, która poprzez przetworzony wokal brzmi bardzo zabawnie i co ważne wpada od razu doo ucha.

 


Po różnych mocniejszych eksperymentach Nick Van der Wall aka Afrojack powraca już z lżejszą , bardzo ciekawą produkcją vocal house. Wspomaga go DLMT czyli Daniel Balamut. To producent EDM z Kanady. „Wish You were here” to także nietuzinkowy wokal, który jest dużym plusem utworu. Jego wykonawcą jest Brandyn Burnette – wokalista z USA.

 


Jeszcze tydzień temu zaserwował nam reggaetonowy „Coco Jamboo”, a dziś ten szwajcarski producent powraca do muzy klubowej. Trudno się oprzeć wrażeniu, że Mike Candys znów odświeżył coś co znamy. Posłuchajcie „Begin again”, a od razu wyłapiecie coś – tym razem – z klubowej klasyki. Nam się to podoba.