TechNoNo, Rise i Body czyli znani atakują premierami

W tym tygodniu zbiegły się premiery znanym nam doskonale producentów. Nie wszystkie z nich można tu przedstawić, bo czasem brak linku do odsłuchu. Są jednak takie trzy obowiązkowe do przesłuchania; to premiery utworów producentów, których lubimy: Filatov & Karas “TechNoNo”, Lost Frequencies “Rise” i Michael Calfan w utworze “Body”.

 

Rosyjski duet Filatov & Karas ceniony nie tylko przez naszych DJ’ów nie zawodzi i tym razem. “TechnoNoNo” nie ma nic wspólnego z muzyka Techno, a wręcz przeciwnie – “Techno -nie-nie”.

 

Aranżacyjnie w “Technono” znajdziecie to nawiązanie do jednego z poprzednich wielkich hitów F & K, dodatkowo producenci mocniej zarysowali linię basu.

 

Lost Frequencies trzyma się swojego romantycznego stylu w nowym utworze “Rise”,  ale w tle słyszymy nutkę klimatu Soul. Felix De Laet est producentem i DJ-em, który występował na licznych renomowanych festiwalach, między innymi podczas Tomorrowland i czy EXIT Festival. Producent, mający na swoim koncie setki milionów odtworzeń w serwisach cyfrowych oraz liczne hity, takie jak: „Are You With Me”, „Like I Love You”, czy „Reality”.

Jest najczęściej bukowanym artystą w 2019 roku, bijąc pod tym względem między innymi zespół The 1975. Jego trasy koncertowe, w ramach których występuje wraz z prawdziwym zespołem w formule „Lost Frequencies Live”, wyprzedają się w całości w Stanach Zjednoczonych i Europie. Lost Frequencies tworzy remiksy dla największych artystów, takich artystów jak: LSD (Labyrinth, Sia, Diplo), Miley Cyrus, Ellie Goulding oraz wielu innych.

 

Znany ze swoich ciepłych poszukiwań deep house, francuski DJ / producent Michael Calfan prezentuje teraz kolejny ekscytujący krok w swoim brzmieniu nowym singlem „Body” będąca mieszanką soul house, a nie Slap House.