worlds of fire, r3hab afrojack tomorrowland anthem
od lewej: Afrojack, R3hab (fot. Universal Music)

21 lipca staruje po przerwie festiwal Tomorrowland. Z tej okazji poznajemy utwory, które towarzyszą tej wielkiej imprezie. Jako pierwszy – „Worlds on Fire”, który firmują Afrojack, R3hab i Au/Ra.

 

 

„Worlds On Fire” to pierwsza oficjalna wspólna piosenka Afrojacka i R3hab od ponad dekady. A dokładnie 11 lat temu nagrali kawałek „Prutataaa„. Potem ten drugi zremiksował utwór „No Beef”. Utwór jest częścią serii festiwalowych wydawnictw labela Tomorrowland Music pod tegorocznym tematem festiwalu „The Reflection of Love”, upamiętniającym powrót Tomorrowland po trzech latach, gromadząc największych artystów muzyki elektronicznej.

 

 

Z ponad setkami milionów odtworzeń, holenderski duet i dwaj najwięksi twórcy przebojów EDM. Afrojack i R3hab stworzyli kolejny hymn taneczny, ale tym razem wspólnie na potrzeby eventu Tomorrowland.

Skroili go tak, aby wpadał od razy w ucho, a najlepiej w nogi. Tu kluczową role odgrywa przebojowy i – nie za mocno energiczny – lajt motyw. Poza tym reszta według sprawdzonego schematu.

Wokalnie producentów wspomaga niemiecka wokalistka i autorka tekstów Au/Ra (Jamie Lou Stenzel). Możecie ja kojarzyć, między innymi z utworu Jax Jonesa „I Miss U„.

Producenci mówią:

Afrojack:

– Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę wydać to ekskluzywne festiwalowe wydawnictwo dla Tomorrowland, świętując powrót festiwalu po trzech latach. Wspaniale jest znów pracować z R3hab, po tym, jak zaczęliśmy razem w Wall, grając razem wiele koncertów, a teraz z ekskluzywnym występem B2B na kultowej scenie Tomorrowland. Jestem podekscytowany, że mogę wydać naszą pierwszą od ponad 10 lat współpracę!

R3hab:

– Afrojack i ja pracujemy razem, odkąd zaprosił mnie do swojej wytwórni ponad dekadę temu, kiedy to wydaliśmy „Prutataaa”. Później wydaliśmy dla siebie szereg remiksów, ale niczego nie nagraliśmy razem od 2011 roku. Dziś się to zmienia. Afrojack jest niezwykle utalentowany i jestem wdzięczny za jego przewodnictwo i przyjaźń. Od pierwszych dni w jego studiu po piękne sceny, którymi dzielimy się dzisiaj na całym świecie… To była również przyjemność pracować z Au/Ra i jej niesamowitym głosem, cieszymy się, że mamy ją z nami.