jesteś tu
Główna > STREFA DISCO DANCE > DISCO POLO Long & Junior , Dance Express ,… sprawdź co polecamy na weekend!

DISCO POLO Long & Junior , Dance Express ,… sprawdź co polecamy na weekend!

Dla zespołów Wielki Post to okres „urlopowy”. Zdecydowanie mniejsza ilość koncertów przekłada się na czas poświęcony na pracę w studio, którego jest więcej.  Co za tym idzie mamy przyjemność przedstawić naszym DJ-om całkiem pokaźną ilość premierowych nagrań > DISCO POLO Long & Junior , Dance Express i inni > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

DISCO POLO Long & Junior , Dance Express to dwie najciekawsze propozycje. Bez wątpienia najważniejszą z nich jest najnowszy numer od najbardziej zakręconego duetu na scenie muzyki dance – jakim jest formacje LONG & JUNIOR.

Po dłuższej przerwie Ci dwaj gentlemani ze Śląska atakują rynek z zupełnie nowym single zatytułowanym „Co ja robię”. Numer ten to kolejna produkcja na wysokim poziomie muzycznym, do czego Jarek i Michał przyzwyczaili nas na przestrzeni ostatnich lat.
Ciekawi efektu końcowego?? Sprawdźcie zatem koniecznie tą nowość.

 

 

Mocnym klubowym akcentem swoją obecność na rynku muzyki disco/dance potwierdza także grupa DANCE EXPRESS, o której również było cicho przez dłuższą chwilę. Na szczęście była to cisza przed burzą, jaką ma na parkietach wywołać premierowy numer „Bum Tarara Bum”.
Jaki będzie efekt? Przekonamy się niebawem, ale już dziś zachęcamy Was do pobieranie tego singla.

 

 

Wiele nas Polaków różni, ale też i wiele nas łączy. Bez wątpienia jesteśmy narodem, która za kołnierz nie wylewa, a przy tym uwielbia potańczyć i dobrze zjeść.
Innym „spoiwem” jest pulsująca w naszych żyłach „Polska krew” – i taki właśnie tytuł nosi kolejna propozycja, jaką Wam polecamy – a którą wykonuje zespół TIAGO.
Bardzo skoczna i taneczna propozycja na pewno znajdzie wielu odbiorców – w szczególności na zabawach tanecznych i weselach.

 

 

Sam znam osobiście wielu przeciwników „ruszania” stary przebojów. Ale jeśli ktoś ma dobry pomysł na jakiegoś „klasyka” to nigdy nie mówię nie.
Wiele lat temu numer ten wykonywała grupa Czerwone Gitary – teraz w nowo opracowej wersji wykonuje go Krzysztof Leśnik, czyli popularny DENNIS.
„Chcę tańczyć tylko z Tobą”, czyli taneczne opracowanie utworu „Wezmę Cie ze sobą” bez problemów znajdzie odbiorców.

DISCO POLO Long & Junior , Dance Express … oraz wiele, wiele więcej utworów znajdziecie w naszym serwisie dla DJ-ów z najlepszymi utworami disco polo & dance – www.digitalDJ.pl

Zobacz tez inne promosy disco polo na weekend

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik
DJ Double S
DJ Double S to deejay młodego pokolenia, dla którego muzyka to całe życie. Nie zamyka się w jednym gatunku - muzycznie jest człowiekiem uniwersalnym, a czasem nieobliczalnym - łączenie klasycznego disco z brzmieniami house'owymi to w jego setach codzienność, chociaż od wielu lat związany także ze sceną polskiej muzyki tanecznej, której działem zajmuje się w klubie DJ Promotion. Człowiek o niesamowitych pokładach energii, którą dzieli się w ze słuchaczami i klubowiczami. Pracował również jako prezenter radiowy w Radio HOBBY 89,4 FM, gdzie prowadził audycje B4 HOUSE PARTY, poświęconą muzyce klubowej oraz był współautorem audycji "I Love 90's" i autorem "Poranków Disco Polo" na antenie tego samego radia. Od roku 2016 felietonista "Strefy Disco Dance" miesięcznika DJ Raport.
https://fb.me/DJpromotionDiscoDance

Podobne artykuły

na górze