DJ Promotion DJ Licencja

Jak rok temu, także i obecnie, z początkiem grudnia DJ Promotion aktualizuje regulamin swoich serwisów. Tym razem jest to jednak coś więcej, bo została zmodyfikowana procedura rejestracji. Szczegóły niżej.

 

 

 

 

Mamy więc dwie kwestie. Zacznijmy od regulaminu. Od razu, na początku, nie martwcie się, nie chodzi o żadne podwyżki. Sama jego modyfikacja wynika z kilku wymogów prawnych, a także z potrzeby uproszczenia procesu rejestracji. Zgłoszeń do obu serwisów DJ Promotion czyli “CD Pool” i “Digital DJ” jest coraz więcej i wymusiło do stworzenie bardziej wydajnego systemu od rejestracja > do aktywacja.

DJ Promotion dj certyfikat lato 2019Co do samego regulaminu, wszyscy posiadający obecnie aktywny status otrzymają nowy regulamin na dniach drogą mailową do zapoznania się z nim.

Ogólnie rzecz biorąc obecni użytkownicy nie znajdą w nim niczego rewolucyjnego. Na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo obszerny, ale będzie przygotowany na dniach w wersji skróconej, przez co bardziej możliwy do ogarnięcia.

Nie są nawet wprowadzone nowe abonamenty, bo dotychczasowe spełniają swoje zadanie. Zasadniczą nowością jest to, że mamy obecnie jeden wspólny regulamin dla obu w/w serwisów oraz fakt, że żegnamy się z potrzebą wydruku ankiety rejestracyjnej w przypadku serwisu płytowego.

 

Na pewno znacznie większe zmiany dotyczą drugiej z w/w kwestii czyli rejestracji, a więc nie aktywnych użytkowników, ale osób, które dopiero chcą zdobyć dostęp do serwisów.

Nowy formularz rejestracji to nie tylko nowy design, ale przede wszystkim przyśpieszenie procesu od rejestracja > do aktywacja. W tej chwili polega to tylko na trzykrotnym kliknięciu w administracji serwisu.

Jedyna informacja, która może zmartwić dotyczy osób, które się zarejestrowały, ale nie aktywowały serwisu. Niestety, trzeba się zarejestrować od nowa, już w nowym formularzu.

Ci, którym nie pasuje wpisywanie swojej aktywności zawodowej też będą zawiedzeni. Ten bezwzględny wymóg pozostaje i jest podstawą rejestracji, jak w większości renomowanych serwisów dj’skich na świecie.  Oczywiście można by pominąć to i zapisywać każdego jak leci, każdego kto uważa się za DJ’a (modne jest tu pojęcie “mobilny DJ’).  To nie w DJ Promotion! Zgodzą się z nami wszyscy, którzy muszą walczyć z tzw. pseudo DJ’ami.

 

 

 

Zobacz zimowy DJ Kurs , po którym może czekać na Ciebie DJ licencja.