Promo house earth n days david penn

Tym razem w naszym tygodniowym przeglądzie najciekawszych premier House Music polecamy wykonawców praktycznie u nas nieznanych. Oto piątka: Joseph Spender, Stage Rockers, Danijel Kostic, Goondocks i Chusap.

 

 

 

 

Joseph Spender przedstawia swój najnowszy kawałek, który naszym zdaniem jest najciekawsza propozycja tego tygodnia.

 

Bardzo ciekawy kawałek producenta z Francji. Promo z labela PinkStar. Nazywa się Joseph Spender. “Sky Drum” to ciekawie wykręcone dźwięki i nietuzinkowy, spreparowany wokal naprawdę zaciekawiają, wciągając do wysłuchania w całości.

 


Oto mamy coś innego. Jak nazwać utwór “Hope”?  Może “dream house”? Ma coś z takich klimatów. Nie ma wokalu, ale ma klimat. Utwór ten przekonuje świetnymi awangardowymi zagrywkami fortepianu, uspokajającymi podkładkami ambientowymi. Danijel Kostic – nazwisko ma bałkańskie, ale ponoć działa w Szwecji. Jego kolega – West K. jest z Francji.

 


“Hustle” to mieszanka różnych brzmień i schematów, głównie elementów oldschool i lekkiej pompki i klasycznego House.  Goondocks to duet producencki z Włoch. Utwór pochodzi z Pinkstar Records.

 


https://www.youtube.com/watch?v=-BV6sWzL50s

Zupełnie nieznany u nas producent (chyba z Australii) Chusap, który ma na koncie kilka singli. Takie jak: “House Beat”, “Elevator”, “Ma Ma Ali” i “Blaze”. “Kettle Grinder” to bardzo energetyczny instrumentalny kawałek oparty na grającym basie i “zakrętkach”,  przy którym na pewno nie odczujecie znużenia. Dedykowany głównie do Big room’ów, ale Warto posłuchać.

 


Nowe promo z labela Helldeep z udziałem renomowanej i cenionej przez nas wokalistki. Oto Luciana (Luciana Caporaso) i duet producencki Stage Rockers, który pochodzi w Ukrainy. Tworza go Gennadyj Vlasenko i Ivan Zaikin. Ta produkcja future house znacznie zyskuje gdy pojawia się znakomity wokal Luciany.

 

 

Zobacz HOUSE PROMO