Hugel ft. Amber Van Day - Mamma Mia

Kariera tego producenta nabiera tempa. Najpierw było “Bella ciao”, potem ogromna ilość remiksów i hit “WTF”, a teraz najnowszy singiel “Mamma mia”, która zawiera funkowego sampla. Oto premiera: Hugel ft. Amber Van Day – Mamma Mia. Czy prześcignie popularnością ich ostatni mega hit? Oceńcie sami! Przy okazji zobaczcie 20 najpopularniejszych Jego produkcji wśród polskich DJ’ów.

 

Po sukcesie jego remiksu ?Bella Ciao? ??El Profesor, kariera tego DJ’a i producenta ruszyła z miejsca. Zaczęło się jednak nieco wcześniej. W 2017 roku nagrał ?I Believe I?m Fine? z Robin Schulz.

 

Utwór zdobył status złotej płyty. Potem był kawałek z  z supergwiazdą R&B Taio Cruz na jego singlu ?Signs? i wreszcie remiks ?Bella Ciao?. Stał się on jednym największych hymnem imprezowym w 2018 roku. Na Polish Dance Chart 2018 zajął dopiero #32, ale wynikało to z dość późnego wydania , bo w połowie roku 2018.

 

Hugel Mamma Mia Amber Van Day promo
Hugel (fot. Facebook)

W sumie utwór zdobył ponad 200 milionów streamów na całym świecie, remiks osiągnął już status Platynowy w krajach GSA. Niezależnie od jego sukcesu, stale produkuje nowe hity, nie tylko jako autorskie produkcje, co doskonale pokazuje Hugel Top 20 (patrz na dole).

Z końcem 2018 roku pojawia się ?WTF? z Amber Van Day, który odnosi spory sukces. Na Polish Dance Chart dociera do Top 5.

Teraz mamy kolejny singiel, razem z soulową wokalistką i autorką tekstów Amber Van Day. ?Mamma Mia? to sprytnie wykorzystany sampel z utworu James Browna. Trzeba przyznać, że wokalistka śpiewa znakomicie, a wykorzystanie sampla z tzw. zakrętką przynosi znakomity efekt.

 

Hugel ft. Amber Van Day - Mamma Mia

Producent ma na koncie współpracę z Charlie Puth, David Guetta, Robin Schulz, J. Balvin, Tiesto, Taio Cruz, czy Post Malone, ale także udział w takich eventach jak Tomorrowland, Mysteryland i Parookaville. Uczestniczył też w 2018 roku, w “European Arena Tour” Davida Guetty, grając m.in. swoją pierwszą rezydencję na Ibizie w “BIG Ushuaia” i “Pacha”.

Obecnie  gra około 100 koncertów rocznie, ma około 3,5 miliona słuchaczy miesięcznie na Spotify i ponad 100 milionów odsłon na swoim kanale YouTube.

Hugel Digital DJ Top 20 

 1. El Profesor Bella Ciao Hugel Remix
 2. WTF Clean Version
 3. J Balvin & Willy William Mi Gente Hugel Remix
 4. WTF Tujamo Remix
 5. Mono Mind Save Me A Place Hugel Remix
 6. I Belive I’m Fine Original Mix
 7. WTF Super Clean Radio Edit
 8. Robin Schulz ft. J.U.D.G.E Show Me Love Hugel Remix
 9. Nico Santos Rooftop Hugel Remix
 10. Robin Schulz ft. Akon Heatwave Hugel Remix
 11. Adam Trigger Ole Hugel Remix
 12. Signs Radio Mix
 13. Robin Schulz ft. David Guetta Shed A Light Hugel Remix
 14. Bakermat Living Hugel Remix
 15. Tiesto & Dzeko ft. Preme & Post Malone Jackie Chan Hugel Remix
 16. Robin Schulz  I Belive I’m Fine Nervo Remix
 17. Robin Schulz I Belive I’m Fine Nick Martin Remix
 18. David Guetta & Showtek ft. Magic! & Sonny Wilson Sun Goes Down Hugel Remix
 19. Nico de Andrea The Shape Hugel Remix
 20. Nico de Andrea The Shape HUGEL Extended Remix