Promo house earth n days david penn

Klasyka house w wykonaniu Gorgon City & MK i Vassy, chilloutowy Miqro x Gregor, prawie dance – Jonas Blue & HRVY , a w klimacie disco Popcorn Poppers & Block & Crown. Oto co tym razem znajdziecie w naszym tygodniowym przeglądzie najlepszej muzy House.

 

 

 

 

 

 

Różne odmiany House, bo jest w czym wybierać, bo nawet znajdziecie tu polskich producentów Miqro & Gregor.

Duet Gorgon City jak zwykle raczy nas House na wysokim poziomie. W „There for You” dołącza do nich MK (Marc Kinchen) – znany nam bardzo dobrze producent z Los Angeles.

 


Lato za nami, ale polscy producenci  Miqro & Gregor proponują coś na letnią nutę chillout. W labelu Sirup pojawił się kawałek „Gitaroove” i jak to jak sugeruje sam tytuł jest to utwór z gitarą w roli głównej. Zdecydowanie wolimy Miqro w takich lżejszych i pogodnych klimatach niż typowym klubowym House. Dla zainteresowanych jest mocniejszy Tech mix.

 


Gdy widzimy Block & Crown to wiadomo – będzie Disco. Tu nawet sugeruje to tytuł „Disco Nights”. I tak jest tym razem, choć tu Adri Blok i Eddie Crown podkręcili tempo i wyszło bardzo energetycznie w utworze zrobionym pierwotnie przez tajemnicza formację Popcorn Poppers.

 


 

Jonas Blue dobrał sobie do kolejnego kawałka kogoś nowego. W „Younger” wokalnie udziela się wschodząca gwiazda popu z Wielkiej Brytanii – HRVY. W teledysku duetu wystąpuje gwiazda Instagrama Sommer Ray, która jest modelką fitness. Na Instagramie może poszczycić się imponującą liczbą obserwujących – ponad 22 mln! My polecamy wersję Club mix, ktora jest zdecydowanie lepsza do tańca.

Sam Jonas Blue może poszczycić się ponad 8 miliardami streamów i 45 mln egzemplarzy sprzedanych singli. Debiutancki album „Blue” wydany w listopadzie 2018, ma w Wielkiej Brytanii status srebra.

20-letni HRVY konsekwentnie buduje bazę fanów na całym świecie. Na Instagramie obserwuje go już 4,5 mln osób, a na YouTube artysta może poszczycić się ponad 2 mln subskrypcji. Liczba streamów jego katalogu przekroczyła już 750 mln. Utwór „Personal” ma w Wielkiej Brytanii srebrną płytę.

 


 

Vassy (Vasiliki Karagiorgos) to wokalistka z Australii o greckicim pochodzeniu, znana nam już doskonale z wielu renomowanyvch produkcji, głównie w mega nazwiskami klubowej muzy. Jej najnowsza produkcja wydana na Spinnin Records to typowy autorski produkt. „Secrets” to powrót do klasyki Vocal House. Całość brzmi bardzo energetyczne jak na ten gatunek. Warto to zagrać, bo ubarwi seta.

 

 

 

Zobacz inny PROMO HOUSE