jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > PROMO Ofenbach , Benjamin Ingrosso – Paradise > to będzie znów hit!

PROMO Ofenbach , Benjamin Ingrosso – Paradise > to będzie znów hit!

Ofenbach to duet producencki, który udawadnia, że szeroko rozumiana muzyka dance wcale nie musi być w stagnacji. Tydzień temu dostaliśmy Ich remiks  dla Clean Bandit, a dziś mamy Ich autorską produkcję „Paradise”. Tym razem do współpracy zaprosili młodego Szweda, którego znamy z Eurowizji. Ofenbach , Benjamin Ingrosso – Paradise > dj promo już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

 

César and Dorian – ci dwaj francuscy  DJ’e, którzy gościli już w Polsce mają na swym koncie trzy hity: „Be Mine”, „Katchi” oraz „Party”.

Tym razem dwójka młodych muzyków zaprezentowała chwytliwy utwór „Paradise”, charakteryzujący się lekkim vintageowym brzmieniem z domieszką elektro-rockowych dźwięków. Lato się kończy powoli, ale to ciągle idealny, letni przebój, który wkrótce zawładnie klubowymi parkietami na całym świecie.

 

Ofenbach Benjamin Ingrosso
Ofenbach (fot.Warner Music)

Inspiracją do nagrania utworu okazała się podróż duetu do słonecznego Los Angeles, gdzie wakacyjny klimat utrzymuje się przez cały rok.

Wokalnie w kawałku udziela się Benjamin Ingrosso, który reprezentował Szwecję podczas konkursu Eurowizji w 2018 roku. W swojej dotychczasowej karierze współpracował z producentami ze światowej czołówki, m. in.  Fernando  Garibay  (Lady  Gaga,  Sia),  OMEGA  (Jason  Derulo,  Daya), Jake  Torrey (Chainsmokers, Galantis) i Andrew Dawson (Kanye West, Borns).

 

Pierwszy światowy hit Ofenbach „Be Mine” został odtworzony w serwisach streamingowych ponad 250 milionów razy, a zabawny klip do utworu odtworzono prawie 100 milionów razy na platformie YouTube.

Drugi singiel „Katchi” powtórzył sukces poprzednika – do tej pory odtworzono go ponad 150 milionów razy w streamingu, a klip wyświetlono 120 milionów razy.

Utwór „Paradise” dostępny jest na razie tylko w krótkiej wersji radio mix. Biorąc pod uwagę fakt,że obaj są DJ’ami i poprzednie single spodziewajmy się  wersji extended i remiksów.

 

Ofenbach , Benjamin Ingrosso – Paradise

Link do singla

 

 

 

 

Podobne artykuły

na górze