Timmy Trumpet, Blinkie, Bright Sparks, Friday

I znów śpiewają o piątkowym imprezowaniu. Tyle tylko, że Riton “pozamiatał”. Na taki pomysł mógł wpaść tylko jakiś  “crazy man”. To ten na foto wyżej czyli Timmy Trumpet, którego wspomagają Blinkie i Bright Sparks.  Przy okazji zobaczcie jego aktualny  aktualny Top 10.

 

Timmy Trumpet – tyle razy o nim pisaliśmy, że wystarczy. Tylko ostatnio “chorował” na “Cardio“. Jednak ten facet z Australii znów nas zaskakuje, zabawnym “Friday”. Tylko czy nie mógł być czwartek? Zresztą już trwa dyskusja na ten temat w mediach. A więc Timmy trumpet friday night…

 

Znów pytamy, czy nie mógł być czwartek, sobota, a może niedziela? Wszak mamy już fenomenalny “Friday”. No może sobota jest już wyeksploatowana, ale jest jeszcze kilka innych opcji. No trudno…

Tyle czepiania, bo sama muzyka jest “crazy”. Po prostu Timmy Trumpet znów robi sobie “jaja”. Jest oczywiście obowiązkowa trąbka (Trumpet), ale jest ona sprytnie przetworzona. Skoczny beat, nie za mocny.

Timmy trumpet friday czyli po co znów ten piątek?

Nie mógł być czwartek lub sobota? Po przeanalizowaniu wcale nei tak bogatego, a na pewno sprośnego tekstu uznajemy, że chodzi o imprezowanie w piątek. Czyli mogłaby być ewentualnie sobota. Tu pojawia się problem, bo słowo “saturday” jest nieco dłuższe.

“Friday” powstał we współpracy z – u nas nieznanym – Blinkie, czarnoskórym, brytyjskim twórcą muzyki tanecznej, którego utwory odtworzono na Spotify podobno ponad 114 milionów razy.

Zdecydowanie bardziej znana jest postać Bright Sparks. To brytyjski wokalista Ashley Hicklin. Znamy go z mnóstwa produkcji m.in. z Tiësto, Oliver Heldens, Hardwell oraz “High On The Summer” z naszymi kolegami: C-BooL & Skytech.

Timmy znów potwierdza, że jest jednym z najbardziej widowiskowych wykonawców scenicznych, bo DJ-em, producentem i instrumentalistą.

Jest aktualnie w top 500 najczęściej odtwarzanych wykonawców na Spotify i ma na koncie współpracę z gwiazdami EDM takimi jak Hardwell, Steve Aoki, Dimitri Vegas & Like Mike, R3HAB, W&W, Alok, KSHMR and Carnage.

 

Top 10

  1. & Savage -Freaks
  2. & Vengaboys – Up & Down
  3. & Kastra feat. Chuck Roberts -Wassup (Listen To The Horns)
  4. & Krunk! -Al Pacino
  5. & Savage –Dejavu (Filatov & Karas Remix)
  6. & R3HAB – 911
  7. & Savage -Dejavu
  8. & Alok -Underwater Love (LA Vision Remix)
  9. & New World Sound -The Buzz
  10. & Blasterjaxx -Narco