jesteś tu
Główna > STREFA DISCO DANCE > Kilka niesamowity nowości, których nie możecie przegapić przed weekendem: 02.02.2018

Kilka niesamowity nowości, których nie możecie przegapić przed weekendem: 02.02.2018

BYĆ MOŻE TEN TYDZIEŃ NIE RÓŻNIŁ SIĘ OD INNYCH ZBYT WIELE. DLA JEDNYCH TO CZAS WYJAZDÓW NA ZIMOWE FERIE, DLA INNYCH CZAS POWROTU Z NICH. JESZCZE INNY PRACUJĄ – JAK CHOCIAŻBY 16 ZESPOŁÓW, KTÓRE ZAPREZENTOWAŁY SWOJE GORĄCE NOWOŚCI.

Nie mam wątpliwości co do tego, że jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych i najbardziej tajemniczych premier tego tygodnia.
Już od kilku miesięcy mówiło się, że Jurek JORRGUS przygotowuje coś niesamowitego – ale nikt nie wiedział czy ten najnowszy numer będzie różnił się od pozostałych.
Dziś wszelkie wątpliwości zostały ostatecznie rozwiane. „Oczy Twe” – bo taki tytuł nosi premierowy utwór – to zupełnie nowa i dotąd niespotykana aranżacja nawiązująca do klubowych trendów zza granicy. Całość uzupełnia bardzo futurystyczny teledysk, za którego produkcje odpowiada ekipa STYKKY MEDIA.
Zresztą zobaczcie sami – WARTO!

Kolejny singel do tej pory doczekał się kilku wersji – ale takiej jeszcze nie było.
Zupełnie nowe spojrzenie na utwór „Porwij mnie” CAMASUTRY – a wszystko przez bardzo prosty zabieg, jakim było dogranie linii akordeonowej. Ciekawi efektu końcowego – posłuchajcie 😉

Młody artysta z Wyszkowa, który bardzo szybko dał się poznać jako niezwykle dojrzały artysta.
Mowa o Dawidzie, czyli popularnym DEJWIE. Jakiś czas temu osiągnął niebagatelny sukces z utworem „Petarda”, który cały czas z powodzeniem rozgrzewa klubowe parkiety.
Teraz Dawid postanowił sprawdzić na koncertach „moc” najnowszej produkcji, by kilka dni temu przedstawić ja oficjalnie. „Malinowy smak” to jego propozycja na ten kończący się powoli karnawał, ale mamy wrażenie – że mimo zimowej scenerii w klipie – ten numer będzie częstym gościem wakacyjnych imprez, bo jego przekaz jest ponadczasowy.

ALE TO JESZCZE NIE KONIEC WEEKENDOWYCH PROPOZYCJI, JAKIE DLA WAS PRZYGOTOWALIŚMY.

Być może część z Was pamięta jeszcze początki muzyki dance w Polsce. Było to na początku lat 90-tych, a wśród topowych wykonawców można wymienić chociażby ten duet – JAMROSE & KASIA LESING.
Dla jednych to już klasyka gatunku, dla innych spotkanie po raz pierwszy kawałka historii.
Niezależnie od tego proponujemy Wam zapoznać się z najnowszymi – przygotowanymi specjalnie dla DJ-ów na rok 2018 – remixami utworu „Zamienię w perły”. Poniżej przedstawimy Wam jeden z nich – przygotowany przez TOCA BASS. Pozostałe znajdziecie w naszym serwisie.

Kiedyś Zbigniew Kurtycz – obecnie LILI & LEVELON.
Mowa oczywiście o coverze tego duetu wokalno-producenckiego, czyli popularnej „Cichej wodzie”. Jeśli ktoś uważa, że stary przebój musi być nudny – to posłuchajcie koniecznie tej wersji. Zupełnie nowe, bardzo odważne, klubowe spojrzenie na klasyka rodem z lat 50-tych, który po raz pierwszy usłyszała opolska publiczność podczas Festiwalu w 1979r. – dziś możecie usłyszeć ją w zupełnie innym wydaniu.

LISTĘ POZOSTAŁYCH NOWOŚCI DOSTĘPNYCH W SERWISIE WWW.DIGITALDJ.PL ZNAJDZIECIE NA NASZYM PROFILU NA FB -> DJ PROMOTION DISCO DANCE.

https://www.facebook.com/DJpromotionDiscoDance/videos/1544763442273249/

DJ Double S
DJ Double S to deejay młodego pokolenia, dla którego muzyka to całe życie. Nie zamyka się w jednym gatunku - muzycznie jest człowiekiem uniwersalnym, a czasem nieobliczalnym - łączenie klasycznego disco z brzmieniami house'owymi to w jego setach codzienność, chociaż od wielu lat związany także ze sceną polskiej muzyki tanecznej, której działem zajmuje się w klubie DJ Promotion. Człowiek o niesamowitych pokładach energii, którą dzieli się w ze słuchaczami i klubowiczami. Pracował również jako prezenter radiowy w Radio HOBBY 89,4 FM, gdzie prowadził audycje B4 HOUSE PARTY, poświęconą muzyce klubowej oraz był współautorem audycji "I Love 90's" i autorem "Poranków Disco Polo" na antenie tego samego radia. Od roku 2016 felietonista "Strefy Disco Dance" miesięcznika DJ Raport.
https://fb.me/DJpromotionDiscoDance

Podobne artykuły

na górze