jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > Premiera wideo Brave – I just called to say I love You > hit doczekał się teledysku!

Premiera wideo Brave – I just called to say I love You > hit doczekał się teledysku!

Ten utwór przekroczył już pięć milionów wyświetleń na YouTube i już myśleliśmy, że nie będzie miał teledysku. A tu proszę, oto jest. Premiera wideo Brave – „I just called to say I love You” – już dziś w internecie i na 4FunTV.

 

 

Premiera wideo Brave  już dziś. „I just called to say I love You” osiągnął jak na debiutanta spory sukces. Utwór grały w najlepszej rotacji wszystkie najważniejsze stacje radiowe. Utwór dotarł do Top 3 w RMF FM. Na polish Dance Chart Brave wypadł jeszcze lepiej, bo zaliczył nr 1. Na YouTube klip audio ma obecnie ponad 5 milionów odsłon i ciągle rośnie. Choć zapewne zwolni, bo oto mamy bowiem fajny wideo klip, który od teraz będzie przyciągał uwagę widzów.

 

 

Powinien przyciągać uwagę nie tylko z powodu, że jest to po prostu fajnie zrobiony cover pięknej piosenki Stevie Wondera, ale z innych powodów. W klipie widać fajne ujęcia ze znanych nam miejsc we Włoszech, z Wenecji i Mediolanu. Ale prawdziwa bomba to pojawienie się pięknej modelki, dj’ki i prezenterki TV Ola Ciupa , która naprawdę fajnie i z wyczuciem przekazała swoim aktorstwem klimat tej ponadczasowej piosenki o miłości.  W najbliższym czasie klip pojawi się na antenach 4Fun TV, Vox TV, Eska TV i innych stacji.

Po obejrzeniu tego wideo widać nawiązanie do oryginalnego wideo Stevie Wondera w postaci wykorzystania telefonu, ale zostało to przełożone na współczesne czasy, bowiem bohaterka klipu dostaje sms-a z rana, a nieco później dzwoni, by się spotkać ze swoją sympatią. Za czasów Stevie Wondera nie było komórek, sms-ów i całej tej nowej generacji mediów dzięki którym można przesłać dowolne foto lub film na przykład ukochanej osobie. No i sam Brave ewidentnie nawiązuje przez te czarne okulary do Stevie Wondera, bo właśnie słynął też z tego, że nosił czarne okulary, wiadomo z konieczności. Warto też wspomnieć, że wideo klip został wydany za zgodą oryginalnego publishera Sony ATV co umożliwia mu wyjście na cały świat.

 

Przypomnijmy, że „I Just Called To Say I Love You” to ballada napisana, wyprodukowana i wykonana przez czarnoskórego i ociemniałego  artystę Stevie Wonder.  Pozostaje najlepiej sprzedającym się  do tej pory singlem na światowych listach przebojów. Piosenka była wiodącym singlem w 1984 roku z albumu zawierającego soundtrack z filmu „The Woman in Red” wraz z dwoma innymi utworami Wondera, a także numerem jeden na liście Billboard Hot 100 przez trzy tygodnie.

 

 

Brave
Brave

To było 34 lata temu. Teraz polski producent Brave nagrał współczesną wersję tej piosenki z lekkim klubowym feelingiem, ale zachowującą klimat oryginału. Bardzo udany cover ponieważ możecie zagrać go zarówno w klubie jak i na … weselu. To zdarza się dosyć rzadko. To debiut tego producenta . Czekamy na kolejne tak udane produkcje. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że nie będzie to cover, a oparta na latach 80-tych produkcja, która w swoim klimacie może przypominać Ofenbach. Brave nagrał ten nowy utwór we współpracy ze znanym nam polskim producentem Moka.

 

Równolegle z Premiera wideo Brave „I just called to say I love You”  ma miejsce światowa premiera tego utworu. Jak informuje firma Cafe Music w na dniach rozpocznie się specjalna promocja w wybranych kluczowych krajach, takich jak Niemcy, Francja, Wlk.Brytania i USA, a nawet w Japonii gdzie utwór mają dostać tzw. VIP DJs czyli czołowi DJ’e z tych krajów.

Ale to nie wszystko, bowiem utwór został zgłoszony do pewnego światowego konkursu, w którym przeszedł już pozytywnie fazę eliminacji.

 

 

 

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze